Strona główna   |   O firmie   |   Co oferujemy   |   Referencje   |   Skontaktuj się z nami
    www.arkadabudownictwo.pl > O firmie

Powrót do strony głównej >> Kontakt >> Kim jesteśmy? >>  

SYSTEMY DOCIEPLEŃ

ROBOTY MUROWE

BUDOWA DOMÓW

MATERIAŁY BUDOWLANE

O firmie

 

Firma Arkada funkcjonuje w obecnym kształcie od roku 2000 i prowadzi wszechstronną działalność budowlaną. Obszar kluczowej specjalizacji firmy stanowią prace termomodernizacji obiektów mieszkalno-usługowych, przemysłowych i innych.

 

Wszystkie projekty są realizowane z zastosowaniem najnowszych i tradycyjnych technologii, a użycie nowoczesnych materiałów budowlanych jest uwzględniane przy każdej prowadzonej inwestycji. Doświadczenie i najlepsze wzorce europejskie firma zdobywa realizując inwestycje zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Arkada przywiązując bardzo dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji przez swoich pracowników, zapewnia im udział w licznych szkoleniach. Fakt ten poparty jest uzyskanymi certyfikatami i świadectwami jakości wydanymi m.in. przez takie firmy jak: KREISEL, CERESIT, BOLIX, TERRANOVA, CAPAROL,

ROCKWOOL, ISPO-STO, czy BAUMIT.

 

Od 2001 r. firma Arkada ściśle współpracuje ze spółką WARBUD S.A., a od 2003 r. nawiązała także bliską współpracę z koncernem Hochtief Polska i spółką Mostostal Warszawa. Współpraca z liderami w branży budownictwa mieszkaniowego mobilizuje i zobowiązuje do utrzymywania bardzo wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Firma Arkada widząc potencjał rynku oraz swoje możliwości podjęła działania w kierunku wdrożenia Europejskiego Certyfikatu Jakości na Bezspoinowe Systemy Dociepleń, wydawanego przez Instytut Techniki Budowlanej.

 

^ do góry

 

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

napisz do nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2006 Arkada Budownictwo

Outsourcing marketingu: EBC