O Firmie

Firma Arkada funkcjonuje w obecnym kształcie od roku 2001 i prowadzi wszechstronną działalność budowlaną. Obszar kluczowej specjalizacji firmy stanowią prace termomodernizacji obiektów mieszkalno-usługowych, przemysłowych i innych.

Wszystkie projekty są realizowane z zastosowaniem najnowszych i tradycyjnych technologii, a użycie nowoczesnych materiałów budowlanych jest uwzględniane przy każdej prowadzonej inwestycji. Doświadczenie i najlepsze wzorce europejskie firma zdobywa realizując inwestycje zarówno w kraju, jak i za granicą.

Arkada przywiązując bardzo dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji przez swoich pracowników, zapewnia im udział w licznych szkoleniach. Fakt ten poparty jest uzyskanymi certyfikatami i świadectwami jakości wydanymi m.in. przez takie firmy jak: KREISEL, CERESIT, BOLIX, TERRANOVA, CAPAROL, ROCKWOOL, ISPO-STO, czy BAUMIT.

Od 2001 r. firma Arkada ściśle współpracuje ze spółką WARBUD S.A., a od 2003 r. nawiązała także bliską współpracę z koncernem Hochtief Polska i spółką Mostostal Warszawa. Współpraca z liderami w branży budownictwa mieszkaniowego mobilizuje i zobowiązuje do utrzymywania bardzo wysokiej jakości świadczonych usług.

Firma Arkada widząc potencjał rynku oraz swoje możliwości podjęła działania w kierunku wdrożenia Europejskiego Certyfikatu Jakości na Bezspoinowe Systemy Dociepleń, wydawanego przez Instytut Techniki Budowlanej.